سامسونگ کرمان رسما از رقابتهای لیگ دسته دو کناره گیری کرد.
رقیب مس سونگون در هفته بیست و چهارم لیگ دسته دو فوتبال طی نامه رسمی فدراسیون فوتبال اعلام کناره گیری نموده است.

تیم مس سونگون که تمرینات خود را برای بازی های پایانی لیگ دسته دو فوتبال کشور با وجود عدم امید به صعود از روز دهم فروردین ماه آغاز نموده است، در هفته بیست و سوم که 18 فروردین ماه برگزار شد، استراحت داشت و سرنوشت هفته بیست و چهارم هم با نامه فدراسیون فوتبال دال بر کناره گیری تیم سامسونگ کرمان از رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال کشور مشخص گردید.
سفر مس سونگون به کرمان لغو شده است و سه امتیاز بازی برای مس سونگون لحاظ خواهد شد.
متاسفانه هفته های پایانی لیگ های دو و سه کشور همیشه با این مسائل روبرو بوده است. عدم حمایت حامیان مالی باشگاه ها در هفته های پایانی به دلیل مشخص شدن تیم های صعود کننده و سقوط کننده زودتر از اتمام کامل رقابتها عامل اصلی این موضوع می باشد.
زمزمه هایی نیز در مورد هفته بیست و پنجم و بیست و ششم لیگ هم به گوش میرسد. در چنین شرایطی تمرینات تیم ها و خسارات وارده از سوی لغو سفرها تنها هزینه های بدون ارزشی هستند که باشگاهها در انتهای لیگ و در بدترین لحظات مالی خود متحمل می شوند.


جمعه 22 فروردين 1393 - 23:02:28

اعلام رای دیدار دو تیم شهرداری دزفول و مس سونگون ورزقان
کمیته انضباطی رای خود را درباره دیدار نیمه تمام تیم های شهرداری دزفول و مس سونگون ورزقان اعلام کرد. سه بر صفر به نفع مس سونگون.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون، دیدار دو تیم شهرداری دزفول و مس سونگون ورزقان از سری رقابتهای لیگ دسته دوم کشور 19 اسفند ماه نیمه تمام باقی ماند که پس از بررسی از سوی کمیته انضباطی این دیدار سه بر صفر به سود تیم مس سونگون ورزقان اعلام شد.
همچنین تیم شهرداری دزفول به دلیل تخلفات تماشاگرانش که باعث نیمه تمام ماندن مسابقه شد، به پرداخت 10 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد و به باشگاه فوق تذکر داده شد که در صورت تکرار، تنبیهات شدیدتری اجرا می شود. همچنین با توجه به بند ث قسمت ب ماده 24 آئین نامه انضباطی، تیم شهرداری دزفول به برگزاری یک مسابقه بدون حضور تماشاگران به عنوان میزبان محکوم شد. همچنین علیپور-سرپرست تیم شهرداری دزفول به مدت سه ماه از همراهی تیم خود و به پرداخت 5 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
گفتنی است، تیم مس سونگون نیز به علت تخلف تماشاگرانش به پرداخت 10 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.


شنبه 16 فروردين 1393 - 16:25:21

مس سونگون در خانه متوقف شد. مس سونگون 2 - صنعت ساری 2
بازی برده را با بی دقتی از دست دادیم/ باد تند امروز ، امیدهای مس سونگون برای صعود به لیگ یک را با خود برد...
امروز در ساعت 15:15 روز دوشنبه 26 اسفندماه، مس سونگون میزبان تیم صنعت ساری در استادیوم تختی باغشمال تبریز بود.


نیمه اول دیدار با فشار تیم مس سونگون روی دروازه تیم صنعت ساری آغاز شد و فرهاد خیرخواه در دقیقه 5 بازی با ضربه سر توانست گل اول دیدار را به نفع مس به ثمر برساند.
حملات دو تیم در ادامه نتیجه بازی را تغییر نداد تا نیمه اول دیدار با همین نتیجه به پایان برسد.
در نیمه دوم حملات تیم مس سونگون چشمگیرتر بود و در یک حرکت هجومی فرهاد خیرخواه در منطقه جریمه توسط دفاع صنعت ساری سرنگون شد و یک پنالتی برای تیم مس سونگون بدست آمد که فرهاد خیرخواه آن را نیز وارد دروازه صنعت ساری کرد و نتیجه بازی دو بر صفر به نفع مس سونگون شد.
پس از این گل ، تیم مس سونگون که باد شدیدی را نیز بر روی دروازه خود داشت، با فاصله سه دقیقه گل اول را دریافت نمود.
در دقیقه هشتاد و پنج بازی با خطای دفاع راست مس سونگون، علی درخشان با کارت زرد دوم داور روبرو شد و از زمین اخراج گردید. از نقطه حادث خطا ضربه ایستگاهی به عمق دفاع مس سونگون وارد شد و در نقطه کور در اختیار فروارد تیم مس سونگون قرار گرفت و گل دوم این تیم نیز به ثمر رسید و بازی به تساوی کشید.
در 5 دقیقه باقیمانده دیدار که تیم مس سونگون ده نفره بازی را ادامه می داد نتوانست به گل برتری دست یابد و این دیدار با نتیجه تساوی دو بر دو به پایان رسید.

با این نتیجه مس سونگون تقریبا امید خود را برای صعود به لیگ یک از دست داد و با 31 امتیاز در رده چهارم جدول قرار گرفت.[ ادامه مطلب... ]
دوشنبه 26 اسفند 1392 - 19:25:18
برو به صفحه  [1] 2 3 ... 16 17 18