مس چگونه از سد میثاق گذشت؟
گزارش تصویری ( عکس ها: مهرورز احمدی )
مس سونون در هفته بیست و چهارم و دریکی از تاکتیکی ترین دیدارهای لیگ برتر موفق شد از سد میثاق تهران عبور کرده و همچنانم در کورس مدعیان قهرمانی باقی بماند.

[ ادامه مطلب... ]
شنبه 9 اسفند 1393 - 13:38:00

آبروداری مس ؛ سقوط آزاد پایاسازه ؛ رخوت دبیری

اگرچه حضور سه تیم از تبریز و آذربایجان در فصل جاری رقابت های لیگ برتر فوتسال ایران ، حگایت از تبدیل شدن این خطه به قطب جدید فوتسال کشور دارد با این حال عملکرد و نتایج حاصله نمایندگان استان در لیگ امسال ، نموداری سینوسی داشته و به غیر از مس سونگون که به عنوان پدیده این فصل ، تقریبا روندی با ثبات داشته و همواره در جمع سه تیم بالای جدول بوده ، دیگر نمایندگان استان عملکردی نا امیدکننده داشته اند.

 

[ ادامه مطلب... ]
شنبه 9 اسفند 1393 - 10:53:42

نجفی: تا پایان برای قهرمانی می جنگیم/فصل بعد هم برای قهرمانی می آئیم

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی مس سونگون با ابراز خوشحالی از پیروزی تیمش برابر میثاق گفت: تا پایان رقابت های این فصل لیگ برتر دست از تلاش و جنگیدن برای قهرمانی نخواهیم کشید و جانانه برای کسب موفقیت خواهیم جنگید.

[ ادامه مطلب... ]
شنبه 9 اسفند 1393 - 08:14:59

شمس: بازی سختی را بردیم/تا پایان فصل جاه طلبانه بازی خواهیم کرد

سرمربی تیم فوتسال مس سونگون با ابراز خرسندی از برتری تیمش برابر میثاق در هفته بیست و چهارم گفت: بازی سخت و نفس گیری را مقابل میثاق بردیم ؛ چراکه یاران لک تیمی خوب و جان سخت بودند و ما برای پیروزی در این دیدار فشار زیادی به حریف وارد کردیم.

[ ادامه مطلب... ]
شنبه 9 اسفند 1393 - 07:47:37

پیروزی مس در تاکتیکی ترین دیدار هفته

تیم فوتسال مس سونگون با کسب پیروزی ارزشمند دقایقی پیش برابر میثاق تهران ضمن تثبیت جایگاه سومی خودد در جدول رده بندی همچنان در کورس مدعیان باقی ماند.

[ ادامه مطلب... ]
جمعه 8 اسفند 1393 - 19:53:47
برو به صفحه  [1] 2 3 ... 32 33 34