هفته چهارم لیگ برتر فوتسال؛ هفته دگرگونی در صدر جدول / مس سونگون یکی از مدعیان

چهارمین هفته لیگ برتر فوتسال کشور در شرایطی طی روزهای شنبه و یکشنبه آینده در شهرهای مختلف آغاز می شود که نتایج چند دیدار حساس این هفته می تواند صدر جدول رده بندی و جایگاه فعلی تیم های بالانشین را دستخوش دگرگونی کند.

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی مس سونگون بی تردید جدال دو تیم اول و دوم جدول یعنی ماهان تندیس قم 9 امتیازی با دبیری 7 امتیازی در تبریز که به نوعی می توان این بازی را فینال زودهنگام لیگ قلمداد کرد ، از آن دست بازی های حساسی است که می تواند معادلات صدر جدول را به هم بریزد ؛ چه ، در صورت برد دبیری ، این تیم با عبور از ماهان صدرنشین ، خود را به صدر جدول خواهد رساند تا رقابت امتیازی در صدر جدول بیش از این فشرده تر و حساس تر شود.

در دیگر دیدار حساس این هفته ، گیتی پسند 7 امتیازی ، تیم سوم جدول در کرج میهمان مقاومت البرز یک امتیازی خواهد بود که پیروزی یا شکست گیتی پسند در این دیدار نیز در جابجایی تیم های بالای جدول می تواند موثر باشد.

از سوی دیگر مس سونگون نیز که با امتیازی برابر با تیم های دبیری و گیتی پسند تنها به دلیل تفاضل گل کم تر در رده چهارم جددول جا دارد ، در ساوه به میهمانی شهرداری این شهر می رود که با سه شکست از سه بازی گذشته ، بدون امتیازی در قعر جدول جا خوش کرده و پیروزی احتمالی مس سونگون در این بازی خارج از خانه نیز این تیم را 10 امتیازی خواهد کرد ، امتیازی که در صورت لغزش تیم های بالانشین ، می تواند زمینه ساز صعود چند پله ای نارنجی های فوتسال در جدول رده بندی شود.

در حال حاضر و در جمع چهار تیم بالانشین جدول رده بندی رقابت های لیگ برتر فوتسال کشور ، تیم های دبیری تبریز و مس سونگون ورزقان به عنوان دو نماینده فوتسال آذربایجان شرقی عملکرد مطلوبی از خود به نمایش گذاشته اند و از شانس بیشتری برای صدرنشینی در پایان هفته چهارم این رقابت ها برخوردارند.پنجشنبه 27 شهريور 1393 - 13:18:46

برای جدال با شهرداری ساوه؛ کاروان مس سونگون شنبه راهی ساوه می شود

کاروان تیم فوتسال مس سونگون روز شنبه راهی ساوه می شود.

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی مس سونگون بازیکنان ، کادر فنی و اعضای کاروان این تیم صبح روز شنبه به منظور برگزاری دیدار حساس خود برابر شهرداری ساوه از هفته چهارم رقابت های لیگ برتر فوتسال ابتدا با پرواز مستقیم راهی تهران می شوند.

بنا بر اعلام محمد حسین حیدرزاده سرپرست این تیم ،  به محض رسیدن به تهران با یک دستگاه اتوبوس مستقیما راهی ساوه خواهند شد تا پس از اسکان در هتل و استراحتی کوتاه ، خود را برای انجام یک تمرین سبک در سالن محل برگزاری مسابقه آماده کنند.

وی در عین حال افزود: کاروان تیم فوتسال مس بلافاصله پس از برگزاری این دیدار به تبریز بازخواهد گشت..پنجشنبه 27 شهريور 1393 - 13:17:56

هفته چهارم لیگ برتر فوتسال؛ لاله های نارنجی به دنبال هت تریک برد
مس از شهرداری عوارض صعود می گیرد

هفته چهارم لیگ برتر فوتسال حالا دیگر به روزهای حساس خود رسیده و علاقمندان فوتسال این هفته شاهد دیدارهای حساسی خواهند بود که نتایج هر یک از بازی ها می تواند تغییراتی را در صدر جدول رده بندی ایجاد کند.

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی مس سونگون در این میان روند رو به رشد و نتایج قابل قبول تیم فوتسال مس سونگون در سه هفته گذشته از رقابت های این فصل لیگ برتر فوتسال و حضور و رقابت پایاپای این تیم در بالای جدول رقابت ها با سه تیم قدر ماهان تندیس قم ، دبیری تبریز و گیتی پسند اصفهان از آن دست اتفاقات خوب رقابت های این فصل به شمار می رود که به نوبه خود باعث شده است تیم های دیگر حسابی ویژه روی این نماینده شایسته فوتسال آذربایجان باز کنند.

لاله های نارنجی فوتسال ایران این هفته در شرایطی در ساوه میهمان شهرداری این شهر خواهند بود که تیم حریف به واسطه سه شکست پیاپی در دیدارهای قبلی ، تیمی زخم خورده بوده و قطعا برای احیای دوباره خود و نیز بازگشت به لیگ چشم به سه امتیاز این بازی خانگی دارد.

با این وجود بازیکنان خلاق و خوب تیم مس سونگون که تا اینجای رقابت ها عملکرد قابل قبولی از خود به نمایش گذاشته اند برای تداوم موفقیت و صعود به رده های بالاتر در جدول ، نه تنها به دنبال ثبت سومین برد متوالی خود هستند بلکه نیم نگاهی نیز به رده های بالاتر و حتی صدر جدول در پایان هفته دارند تا در صورت لغزش تیم های دیگر ، روند صعودی خود را تداوم بخشند.

گفتنی است دیدار تیم های مس سونگون و شهرداری ساوه از هفته چهارم رقابت های لیک برتر فوتسال کشور بعدازظهر یکشنبه آینده در ساوه برگزار خواهد شد.پنجشنبه 27 شهريور 1393 - 13:16:23
برو به صفحه  [1] 2 3 ... 20 21 22