توسط : sepehrvand

باشگاه مس سونگون متعلق به مردم ورزقان است/ پیش پرداخت بازیکنان روزهای آینده پرداخت می‌شود
مدیرعامل باشگاه مس سونگون در اولین مصاحبه خبری با آوای ورزقان؛

محمدرضا کافی در خصوص آخرین وضعیت باشگاه مس سونگون ورزقان امروز در اولین مصاحبه خبری خود بعد از مدیرعاملی به خبرنگار پایگاه خبری آوای ورزقان، گفت: دفتر باشگاه با هدف توجه به زیرساخت‌ها و سرمایه گذاری روی رشته‌های دارای استعداد در شهرستان فعالیت جدی خود را به این جهت که باشگاه با مالکیت شرکت ملی مس و متعلق به مردم ورزقان است شروع کرده است.


مدیرعامل باشگاه فرهنگی و ورزشی مس سونگون ورزقان در ادامه با اشاره به حواشی اخیر تیم فوتسال این باشگاه اظهار داشت: تیم توسط سرپرست قبلی باشگاه بسته شده و با توجه به اینکه آقای نجفی به جهت بیماری در بیمارستان بستری بودند و جانشین باشگاه نتوانسته بود امور محوله را به نحو احسنت انجام دهد با نظر هیات مدیره و بر طبق اساس نامه‌ باشگاه که بایستی یکی از اعضای هیات مدیره، مدیرعامل باشگاه باشد این مسئولیت به بنده واگذار شد.

وی افزود: مسئولیت باشگاه از زمان بازی تیم فوتسال با شهرداری ساوه به بنده واگذار شده است که با توجه به وجود آشفتگی در باشگاه سعی کردیم بدون توجه به حواشی و در نهایت آرامش اوضاع تیم را سر و سامان دهیم.

کافی از پرداخت، پیش پرداخت بازیکنان تیم فوتسال طی روزهای آینده خبر داد و خاطر نشان کرد: تمامی امکانات و شرایط مد نظر کادر فنی بر اساس استانداردهای فدراسیون فوتبال مهیا شده و اینکه چه نتیجه‌ای در پایان فصل به دست خواهد آمد به همت بازیکنان و کادر فنی بستگی دارد.

وی گفت: فعالیت‌ها و برنامه‌های باشگاه بدون هرگونه انحراف و بر اساس چارچوب و ساز و کار شرکت ملی مس و با هدف تلاش برای تحقق منافع عمومی مردم منطقه صورت خواهد گرفت.

مدیرعامل باشگاه مس ورزقان در پایان این مژه را نیز به ورزشکاران بومی شهرستان داد که در صورت توانمندی و دارا بودن استعدادهای لازم مورد حمایت باشگاه در تیم‌های اصلی قرار می‌گیرند.سه شنبه 26 مرداد 1395 - 03:17:41
توسط : sepehrvand

مس سونگون ورزقان در ایستگاه سوم لیگ برتر، به یک امتیاز رضایت داد ...
دیدار مس سونگون و شهرداری ساوه با نتیجه یک بر یک به پایان رسید.

ساعت 18 امروز تیم مس سونگون ورزقان در سالن فجر ساوه در مقابل تیم شهرداری ساوه به میدان رفت.
.


از همان ابتدا تیم مس سونگون بازی را حجومی آغاز نمود. میثم خیام در نیمه اول دو بار تیرک دروازه شهرداری ساوه را لرزاند. نهایتا با حرکت زیبا و تاکتیکی تاینان داسیلوا رگو، بازیکن برزیلی مس سونگون دروازه تیم ساوه فرو ریخت. در نیمه اول و از دقیقه 15 بازی مسی ها پنج خطا شدند و شهرداری توانست از این فرصت یک ضربه پینالتی را به دست آورد که واکنش زیبای صمیمی مانع از به ثمر رسیدن ضربه ساوه ای ها شد و نیمه اول دیدار با برتری تیم مس سونگون ورزقان به پایان رسید.

نیمه دوم نیز غالب توپ و میدان در اختیار مسی ها بود تا اینکه با اشتباه فردی خط دفاع، تیم ساوه توانست گل برابری خود را با شوت فنی محمد کوهستانی به ثمر برساند.

مسی ها موقعیت های زیادی را بعد از دریافت گل تساوی از دست دادند و ضربه کاشته بلو نیز به تیرک افقی دروازه شهرداری اصابت کرد و این دیدار با نتیجه یک بر یک به پایان رسید.

در این دیدار مهردادجابری و تاینان داسیلوا رگو با کارت زرد داور میدان مواجه شدند. در نیمه اول بازی محمدحسین درخشانی از ناحیه زانو دچار مصدومیت شدید شد و نتوانست در ادامه بازی وارد میدان شود.
.


محمدرضا کافی ، مدیرعامل باشگاه مس سونگون و ناصر شهبازی ، عضو هیئت مدیره باشگاه ، تیم مس سونگون را همراهی کرده، بازی تیم مس سونگون را از نزدیک دنبال نمودند.
.


علیرضا افضل سرمربی تیم مس سونگون با اعلام اینکه منظم نبودن تمرینات این تیم در هفته های گذشته، عامل عدم هماهنگی بازیکنان با یکدیگر شده و بازیکنان به همین دلیل از موقعیت های بوجود آمده در بازی نتوانستند به بهترین نحو استفاده کنند، این نوید را داد که در هفته های آتی لیگ برتر شاهد تیمی منسجم و هماهنگ از مس سونگون خواهیم بود.پنجشنبه 21 مرداد 1395 - 21:47:29
توسط : sepehrvand

نشست صمیمی مدیرعامل جدید باشگاه مس سونگون ورزقان با بازیکنان ، کادر فنی و کارکنان اداری باشگاه
ظهر امروز مدیرعامل باشگاه مس سونگون در تمرین و دفتر باشگاه مس سونگون حضور یافتند ...
محمدرضا کافی مدیرعامل باشگاه مس سونگون ورزقان امروز صبح در تمرین تیم فوتسال مس سونگون حضور یافتند... 
تمرین امروز تیم مس سونگون در حضور مدیرعامل جدید و پیش کسوت فوتسال آقای شیخ الاسلامی و کادرفنی برگزار شد و پس از تمرین در دیداری که مدیرعامل باشگاه با کادرفنی و بازیکنان داشتند، از برنامه ریزی دقیق این باشگاه برای حضور مقتدر این تیم در رقابتهای لیگ برتر فوتسال خبرداد.

همچنین محمدرضا کافی با حضور در دفتر باشگاه مس سونگون در تبریز به همراه مدیران شرکت مس آذربایجان و آقای شیخ الاسلامی با کلیه کارکنان باشگاه مس سونگون دیدار نموده و در نشستی صمیمی از زحمات دو ساله مدیریت پیشین و فعالیت های دلسوزانه کارکنان در این مدت قدردانی نمودند و طی این نشست، بر سیاست های راهبردی شرکت ملی صنایع مس ایران در باشگاه های فرهنگی ورزشی تحت پوشش این مجموعه تاکید نمودند و خواستار یکدلی و همسویی کلیه ارکان باشگاه مس سونگون برای نیل به این اهداف مذکور شدند.


در ادامه آقای حسین شیخ الاسلامی به عنوان پیشکسوت فوتسال استان با مبارک خواندن حضور آقای محمدرضا کافی در سمت مدیرعاملی باشگاه مس سونگون و  اینکه به یمن حضور ایشان در باشگاه پیشبرد اهداف و ارتقاء سطح کیفی فعالیت های فرهنگی و ورزشی باشگاه محقق خواهد شد، خواستار همکاری بیش از پیش کلیه کارکنان با مدیریت جدید مجموعه برای نیل به چشم اندازهای باشگاه مس سونگون شدند.


آقای مهندس فاتح، رییس محترم حراست شرکت مس آذربایجان نیز که در این نشست حضور داشتند، با تاکید بر اصول و خطوط مدون در سیاست های کلان صنعت مس در حوزه های فرهنگی و ورزشی منطقه، خواستار همت مضاعف مجموعه شده و با تاکید بر اینکه خواستگاه این باشگاه حضور ارزشی در فعالیت های فرهنگی و ورزشی می باشد، مجموعه را در حضور بهتر و موثرتر در فعالیت های فرهنگی منطقه رهنمون شدند. 


در این دیدار ، پس از گفتگویی صمیمی میان کارکنان باشگاه و مدیرعامل ، آقای سید احمد شجاعی به عنوان سرپرست اداری و مالی باشگاه و اصلان سپهروند به عنوان مسئول روابط عمومی باشگاه از سوی مدیرعامل باشگاه معرفی شدند.

سه شنبه 19 مرداد 1395 - 13:05:48
توسط : sepehrvand

قدردانی باشگاه مس از حریف/" دبیری و حق برادری "

روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی مس سونگون با انتشار بیانیه ای خطاب به مدیران باشگاه دبیری تبریز ، از اقدام ارزشمند مدیران این باشگاه در تجلیل از تلاش های مهندس نجفی قدردانی کرد.

[ ادامه مطلب... ]
پنجشنبه 7 مرداد 1395 - 13:53:17
توسط : sepehrvand

پوستر دربی فوتسال آذربایجان/جدال متحدان
پیش به سوی دربی پنجم (9)

پوستر شهرآورد فوتسال آذربایجان در هفته نخست فصل جدید رقابت های لیگ برتر فوتسال کشور که قرار است از ساعت 18 فردا در سالن علوم پزشکی تبریز برگزار شود تقدیم هواداران و علاقمندان لاله های نارنجی می شود.چهارشنبه 6 مرداد 1395 - 00:24:48
برو به صفحه  [1] 2 3 ... 69 70 71